Genel Bilgi

Uzun Dönem Profesyonel Pastacılık Eğitimimiz, kapsamlı ve donanımlı profesyonel mutfak atölyemizde uzun yıllar otel, yat, restoran işletmelerinde çalışmış deneyimli eğitmen şefler tarafından verilmektedir. Öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmeleri için eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı olarak yoğun bir program olarak gerçekleştirilmektedir.Profesyonel pastacılık eğitimimize katılan öğrencilerimiz sektörün ihtiyacı olan donanım ve nitelikte bilgi ve becerilerle mezun olurlar.Eğitimini tamamlayan öğrencilerimize Akademimiz mentörlük desteğiyle iş yönlendirmesi yapmaktadır.

Eğitim Süresi

Uzun dönem eğitim 32 saat teorik, 208 saat uygulamalı olmak üzere toplamda 240 saatlik 16 hafta sürecek bir eğitimdir. Eğitim sonunda YÖK onaylı uzun dönem pastacılık eğitimi aldığınıza dair bir  sertifika tarafınıza verilmesinin yanında iş yeri açmanız konusunda size gerekli olan İSG (İş Sağlık Güvenliği) ve Hijyen sertifikası da verilecektir.

Programı Bitirenler

Eğitimin sonunda öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı’nın yapmış olduğu  sınava katılarak Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı sertifika almaya hak kazanırlar.

TOP